Naditábor 2019

PRÁNANADI TÁBOR 2019 - PROGRAMOK

 

Hétfő: Érkezés, regisztráció, szállások elfoglalása

19:30 - A tábor ünnepélyes megnyitó Petrezselyem Józseffel a nagysátorban

Homokmandala elkészítésének kezdete, amely egész héten készül

 

Kedd:

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-12:00 - Gyerek programok + Földiné Irtl Melinda foglalkozás (Gyereksátor)

08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

09:00-11:00 - Lengyel Andrea: Érintésterápia (Chill Zóna)

10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

11:00-12:00 - Cser Zoltán: A Pujákról előadás (Nagysátor)

11:00-16:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

13:00-15:00 - Lengyel Andrea: Érintésterápia (Chill Zóna)

15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

17:00-18:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

17:30-18:30 - Földiné Irtl Melinda: Gyerekjóga (Gyereksátor)

18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

19:00-21:00 - Sütő Imre: Magyarság, mint csoportkarma előadás (Nagysátor)

21:00-23:00 - Dr. Szabó László: Meridiánok ismeretének alapjai, mint az élet és halál urai az egészség fenntartásában előadás (Nagysátor)

 

Szerda:

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

11:00-16:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

11:30-12:30 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

17:00-18:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

17:30-18:30 - Gyerekjóga (Gyereksátor)

18:30-19:00 - Vágó János: Esti mese (Gyereksátor)

19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

19:00-21.00 - Cser Zoltán: A vizuális meditációról előadás (Nagysátor)

21:00-23:00 - Dr. Szabó László: A Pránanadi hatásmechanizmusának bizonyítása különböző hazai és nemzetközi konferenciákon és szimpóziumokon előadás (Nagysátor)

 

Csütörtök:

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

11:00-17:00 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

11:00-12:00 - Földi Erzsi: Női kör, hímzés a Nagysátor végében

11:30-12:30 - Petróczi Balázs és Horváth Viktor: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

17:30-18:30 - Jakab István: Az Istenember visszatér előadás (Nagysátor)

17:30-18:30 - Horváth Viktor: Hangszer bemutató (Gyereksátor)

18:30-20:00 - Cser Zoltán: Öngyógyításról (Nagysátor)

18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

20:00-01:00 - DISCO (Dj Pepi + Dj Safy) (Nagysátor)

 

Péntek:

05:00-06:00 - Schróth Anita: Csikung (Gyereksátor)

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

08:20-09:50 - Horváth Viktor: Zenei dobos workshop afrikai dobokkal (Utaztató sátor)

10:00-11:00 - Tűz-Szertartás (Nagysátortól indulunk)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

11:00-12:00 - Földi Erzsi: Női kör, hímzés a Nagysátor végében

11:00-17:00 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

11:30-12:30 - Petróczi Balázs és Horváth Viktor: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-16:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

14:00-16:00 - Mester-Tanítvány találkozó (az avatómesterekkel - Nagysátor)

15:00-16:00 - Gyermek sorverseny (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

16:00-17:30 - Vágó János: Csontozati betegségek lelki okai és megoldásuk, különösen a gerinc megbetegedéseire előadás (Nagysátor)

18:00-18:30 - Tűz-lezáró szertartás (Nagysátortól indulunk)

18:30-20:00 - Ki Mit Tud: Nadisok előadásai (Nagysátor)

17:30-18:30 - Horváth Viktor: Hangszer bemutató (Gyereksátor)

18:30-19:00 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

19:00-19:20 - Gégény Brigitta: Esti mese (Gyereksátor)

20:00-21:00 - (Zenekari átállás)

21:00 -            Gyerek Éjszakai Kalandtúra indulás (Gyereksátor)

21:00 -            RockOutlet Koncert (Nagysátor)

 

Szombat:

05:00-06:00 - Petróczi Balázs és Horváth Viktor: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-10:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

08:00-09:30 - Horváth Bianka: Jóga

08:20-09:50 - Horváth Viktor: Zenei dobos workshop afrikai dobokkal (Utaztató sátor)

10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

10:30-11:30 - Sorversenyek a vízben

11:00-15:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

11:30-12:30 - Petróczi Balázs és Horváth Viktor: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

12:00-14:00 - Mandala megtekintési lehetőség

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-16:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

14:00-16:00 - Mester-Tanítvány találkozó (az avatómesterekkel - Nagysátor)

14:00-         - Mandala aktiválás részt vételre sorsolás

15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

16:00-17:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

17:30-18.30 - Kalmár Brigitta: Szent helyek Nepálban és Indiában (Nagysátor)

17:30-18:30 - Bozsó Anita: drámapedagógiai foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

19:00-             Homokmandala áldás

20:00-21:00 - Különleges meditáció Petrezselyem Józseffel MEGLEPETÉS AJÁNDÉKKAL!

 

Vasárnap:
7:45- Tábor záró: Petrezselyem József: Reggeli meditáció, majd úti áldás adás, búcsúzás (Nagysátor)

07:00-10:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

 

PROGRAMOK  VÁLTOZTATÁSÁNAK  JOGÁT  FENNTARTJUK!

Ha változás lesz, akkor a napi programismertetésnél elmondjuk.

FELHÍVJUK MINDENKI FIGYELMÉT, HOGY A SÁTORBAN ÉS A TÁBOR TERÜLETÉN ÖRIZETLENÜL ÉRTÉKTÁRGYAT, PÉNZT NE HAGYJATOK!

 

További részletek az alábbi két linken elérhetőek:

A Magyar Szabadalmi Hivatal Az M04 04801 számon bejelentett PRÁNANADI® megjelölést 2007. február 23-án 188 739 számon jogerősen bejegyezte. A védjegy oltalom visszamenőleg, 2004 november 30-tól érvényes. A Védjegyek és a földrajzi árujelzők oltalmáról szóló 1997. évi XI. törvény 1. § (2) bek. a) pontja alapján a PRÁNANADI® szó védelem alatt áll, használni csak engedéllyel lehet. Engedély nélküli használata jogtalan, ez által törvénybe ütköző.
Védjegy oltalom az alábbi tevékenységekre vonatkozik.

Moksaphoto - AyacLab Web Development